Kapat

SIK SORULAN SORULAR

Salakfilozof’un vizyon ve misyon’u nedir?

Sanatın tüm alanlarında; etkin bir konuma sahip, toplumun sanat kuramıyla ilgilenen tüm kesimleri tarafından ulaşılabilen ve ihtiyaçları karşılayabilen öncü bir kurum olmak.

Salakfilozof’ta yazarlık yapabilir miyim?

Salakfilozof’ta günlük makale tarzı yazılar yayınlanmamaktadır. Yazarlığı bu tür yazılarınız için talep edecekseniz kabul edilmeyeceğini şimdiden belirtmek isteriz. Bunun harici; site standartlarına uygun sanatsal kuram yazılarınızı info@salakfilozof.com adresine göndermeniz yeterlidir.
Site var olan konseptin yanlış kullanımlar sonucu sekteye uğramaması için yazarlara başka bir kullanım hakkı vermemektedir.
Yazınızın yayınlanabilmesi için en az 3 A4 kağıdı uzunluğunda olması gerekmektir. Ayrıca; yazının kuramsal bir altyapısının olması, kaynak kullanıldıysa yazının sonunda bu kaynakların belirtilmesi gerekmektedir. Ayrıca yazınızda kullanılması için bir fotoğrafınızı göndermeniz yeterlidir. Bu denetimden geçen tüm yazılar SalakFilozof‘da yayınlanacaktır.

Kuramsal yazılar haricinde sitenizde neler yayınlıyorsunuz?

Sitemizde yazmış olduğunuz; öykü, çizgiroman, tiyatro oyunu tekstlerinizi yayınlatabilirsiniz.

Çıkarmış olduğum sanatsal kitabımı sitenizde yayınlayabilir misiniz?

Sitemizde kitap tanıtımları veya paylaşımları yapılmamaktadır. Fakat sitemizde söyleşi bölümü bulunmaktadır. Bu bölümde, kitabınızla ilgili yapacağımız söyleşi yayınlanabilir. Bununla ilgili info@salakfilozof.com adresine mail atabilirsiniz.

Biyografimi  nasıl sitenize ekleyebilirim?

info@salakfilozof.com adresine biyografinizi göndermeniz yeterlidir. Biyografinizle birlikte kendinize ait bir fotoğrafınızı gönderirseniz Ansiklopedi bölümünde yayınlanacaktır.

Eserlerimi nasıl yayınlatabilirim?

info@salakfilozof.com adresine eserlerinizi göndermeniz yeterlidir. Eserlerinizi en az 10 adet olmak zorundadır. Daha fazla da olabilir. Bu konuda sınırlama yoktur. Göndermiş olduğunuz eserler sizin adınıza Galeri‘de yayınlanacaktır.

Bir yazıya yorum yaptım fakat yorumum görünmüyor?

Sitemize yapılan yorumlar ‘spam’ı engellemek için onayı beklemektedir. Ancak onaylandıktan sonra (24 saat içinde) yorumunuz görülebilir.

Telif Hakkı Talebi!

Sitemizdeki tüm yazılar bütünüyle sanat kuramıyla ilgilenen sanatsever için hazırlanmıştır. Site reklam almamaktadır ve almayacaktır. Hiçbir şekilde bu sanat kuramı yazılarından (vb.) kar elde etme amacı güdülmemektedir. Ama buna rağmen bu sanat yazılarından herhangi birinin yazarı iseniz ve sitemizde bu yazınızın yayınlanmasını istemiyorsanız info@salakfilozof.com adresimize yazarak yazınızı yayından kaldırtabilirsiniz. Ayrıca tüm kuram yazılarımızda sadece yazı görseli olması gerekliliğinden kaynaklı internetten yazıya uygun fotoğraf veya resimler bulunmaktadır. Bunları sitemizde yayınlamadan önce telif hakkı talebi olup olmadığı incelenmektedir. Olmayacağına karar verilen fotoğraf veya resimler sitemizde kuram yazısına destek amaçlı eklenmektedir. Buna rağmen kaldırılmasını talep ederseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.