Kapat

SIK SORULAN SORULAR

Salakfilozof’un vizyon ve misyon’u nedir?

Sanatın tüm alanlarında; etkin bir konuma sahip, toplumun sanat kuramıyla ilgilenen tüm kesimleri tarafından ulaşılabilen ve ihtiyaçları karşılayabilen öncü bir kurum olmak.

Salakfilozof’ta yazarlık yapabilir miyim?

Salakfilozof’ta günlük makale tarzı yazılar yayınlanmamaktadır. Yazarlığı bu tür yazılarınız için talep edecekseniz kabul edilmeyeceğini şimdiden belirtmek isteriz. Bunun harici ;site standartlarına uygun sanatsal kuram yazılarınızı bize göndermeniz yeterlidir. Sitemizde yayınlanan tüm yazılar; yazarın yazmış olduğu makale ve kendi ismiyle zaten yayınlanmaktadır. Bunun yeterli olmadığını düşünüyorsanız info@salakfilozof.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Yazınız yine aynı şekilde yayınlanacak fakat yazının hemen altında site yazarı isminin yerine sizin adınız ve soyadınız kullanılacaktır. Böylece hem talebiniz gerçekleşmiş olacak hem de isminize tıklayan kullanıcılar tüm yazılarınıza arama butonunu kullanmadan ulaşacaktır. Site var olan konseptin yanlış kullanımlar sonucu sekteye uğramaması için yazarlara başka bir kullanım hakkı vermemektedir.

Sanatla ilgili yazmış olduğum yazılarımı sitenizde yayınlayabilir miyim?

Yazınızın yayınlanabilmesi için en az 3 A4 kağıdı uzunluğunda olması gerekmektir. Ayrıca; yazının kuramsal bir altyapısının olması, kaynak kullanıldıysa yazının sonunda bu kaynakların belirtilmesi ve yazınızda kullanılması için bir fotoğrafı göndermeniz yeterlidir. Bu denetimden geçen tüm yazılar SalakFilozof‘da yayınlanacaktır.

Kuramsal yazılar haricinde sitenizde neler yayınlıyorsunuz?

Sitemizde yazmış olduğunuz; öykü, çizgiroman, tiyatro oyunu tekstlerinizi yayınlatabilirsiniz.

Çıkarmış olduğum sanatsal kitabımı sitenizde yayınlayabilir misiniz?

Sitemizde kitap tanıtımları veya paylaşımları yapılmamaktadır. Fakat sitemizde söyleşi bölümü bulunmaktadır. Bu bölümde, kitabınızla ilgili yapacağımız söyleşi yayınlanabilir. Bununla ilgili bizimle ilgili info@salakfilozof.com adresine mail atabilirsiniz.

Biyografimi  nasıl sitenize ekleyebilirim?

info@salakfilozof.com adresine biyografinizi göndermeniz yeterlidir. Biyografinizle birlikte kendinize ait bir fotoğrafı gönderirseniz Ansiklopedi bölümünde yayınlanacaktır.

Eserlerimi nasıl yayınlatabilirim?

info@salakfilozof.com adresine eserlerinizi göndermeniz yeterlidir. Eserlerinizi en az 10 adet olmak zorundadır. Daha fazla da olabilir. Bu konuda sınırlama yoktur. Göndermiş olduğunuz eserler sizin adınıza Foto Galeri’de yayınlanacaktır.

Bir yazıya yorum yaptım fakat yorumum görünmüyor?

Sitemize yapılan yorumlar ‘spam’ı engellemek için onayı beklemektedir. Ancak onaylandıktan sonra (24 saat içinde) yorumunuz görülebilir.