Salı, Eylül 28, 2021

Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması (Son Katılım Tarihi: 2 Kasım 2021)

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 12 Bin Türk Lirası
İkincilik Ödülü 10 Bin Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 8 Bin Türk Lirası
3 Adet Mansiyon Ödülü 2.500 Türk Lirası

Kalabalık kentlerimizde yaşadığımız sıkışmış hayatlarımızda gündelik yaşam kaygılarıyla geçiyor ömrümüz ve gökyüzünü kaplayan o koca binaları aşıp da göremiyoruz gökyüzünü. Nereye gitmek istersek isteyelim sürekli gerisinde kalıyoruz zamanın. Dört duvar arasında yeşertmeye çalışıyoruz hayallerimizi ve umutlarımıza sanki bir engel gibi çıkıyor önümüzde beliren uzun merdivenler. Oysa durmalıyız, düşünmeliyiz ve değiştirmeliyiz her şeyi! Özümüze dönerek doğa ile olan bütünlüğümüzü yeniden keşfetmeli ve yepyeni yaşam alanları tasarlamalıyız.

Yarışmanın Türü Ve Şekli
Yarışma Tek Aşamalı Türkiye Cumhuriyeti Ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Hukukuna Uygun Kurulmuş Üniversitelerde Okuyan Öğrencileri Kapsayan Bir Seramik Karo Tasarım Yarışmasıdır.

Yarışmaya bireysel yada ekip halinde katılım mümkündür. Ekipler en fazla 3 kişiden oluşabilir.
Bir öğrenci tek bir ekiple yarımaya katılabilir.
Ekip temsilcisi Türkiye ve KKTC üniversitelerinin tasarım bölümlerine bağlı mimarlık, güzel sanatlar, görsel sanatlar ve görsel iletişim tasarımı, sanat tasarımı ile mühendislik fakültelerine bağlı mimarlık ve tasarım disiplinlerini kapsayan bölümlerde öğrenim gören ön lisans, lisans ve lisansüstü öğrencileri olabilir.

Yarışmaya Katılım

Kaydol
Yarışmaya katılabilmek için önce web sayfamız üzerinden LinkedIn hesabınız ya da e-posta adresiniz ile kaydolmanız gerekmektedir. Kaydı tamamlayıp giriş yaptıktan sonra profil bilgilerinize ulaşabilecek, düzenleme ve güncelleme yapabileceksiniz.

Projeni Yükle
Başvuru koşullarını tamamladıktan sonra kişisel ya da grup olarak en fazla 3 başvuru yapma hakkına sahip olacaksınız. Proje yüklemeleri 02.11.2021 tarihinde başlayacaktır.

Projeni Revize Et
Proje yüklemeleri başladığı tarihten itibaren başvurularınızı yapabilecek, gerekli düzenlemeleri ve güncellemeleri yine profil sayfanız üzerinden gerçekleştirebileceksiniz.

Web Sitesi: https://www.dogadansanatasentasarla.com

2,600BeğenenlerBeğen
popüler kategoriler
son yorumlar
HABERLER

Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz