Cumartesi, Eylül 25, 2021

İstanbul Rooftop Festival (18 Eylül 2021)

Bir sonbahar klasiği haline gelen İstanbul Rooftop Festival, sizlere tekrar kapılarını açmak için gün sayıyor.

Altıncı yılında sizlere ev sahipliği yapacak festival sırasında şehrin en iyi teraslarında bir araya gelirken, uluslararası ve lokal sanatçıların performanslarının tadını çıkaracak, kadehlerimizi tokuştururken, İstanbul’un eşsiz silüeti üzerinden batan güneşin keyfini çıkarıp, geride bıraktığımız bu uzun yaza veda edeceğiz.

2015 yılından bugüne toplam da 30.000´den fazla müzikseveri ağırlayan ve şehrin içinde gerçekleşen en kapsamlı festival olarak tanımlanan İstanbul Rooftop Festival, tek bir bilet ile 15´e yakın mekanı deneyimleme fırsatı tanıyor! 30´dan fazla yabancı, 100´den fazla lokal sanatçının bugüne kadar performans gösterdiği festivalde, müziğin yanı sıra tüm teraslarda farklı zamanlarda gerçekleşen aktivitelere de ev sahipliği gerçekleştiriyor. En kapsamlı haline bu yıl kavuşan festival de 40´tan fazla sanatçı performans gösterecekken, festival bu sene 12 teras da birden gerçekleşecek.

Misafirlerimizin güvenliğini sağlamak adına, gerekli olan COVID-19 önlemlerinin tamamı alınacak, festival boyunca pandemi kurallarına azami dikkat gösterilecektir

2,600BeğenenlerBeğen
popüler kategoriler
son yorumlar
HABERLER

Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz