Pazar, Kasım 27, 2022

Geçmişten Günümüze Türk Yazılı Basınında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Konul Haberlerin Sunumu (Dr. Gökhan Bak, Öğünç Poyraz, Çağlar Ali Gürsoy)

2,600BeğenenlerBeğen
popüler kategoriler
son yorumlar
HABERLER

8 Yorumlar

  1. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nın böylesine derin bir araştırmada yer alması beni gerçekten çok sevindirdi. Yazarların ellerine sağlık.

    • Kendi okulum için uzun yılları kapsayan bir aralık içinde gazete taraması yapılması gerçekten takdire şayan. Sabırla yazılmış emek verilmiş çalışma.

  2. Bir konservatuvar öğrencisi olarak gazetelerde yer alan haberlerin büyük bir titizlikle taranması çok hoşuma gitti. Ilgili haberlere ulaşmak için not aldım tek tek incelemek isterim. Güzel çalışma olmuş gerçekten.

  3. Bir iletişim hocası ile birlikte iki müzik bölümü öğrencisinin birlikte yazdığı uzun süreli uğraş gerektiren mükemmel makale.

  4. http://www.smartofjournal.com/DergiTamDetay.aspx?ID=912 uzantısında Öğünç Poyraz hocamın dün yayınlanmış harika bir makalesine ulaştım. Trompet konulu lisansüstü tezlerin bibliyometrik analizi adında. Eminim bu çalışma yüzlerce atıf alarak Müzik alanında yüzlerce eser in literatüre kazandırılmasına vesile olacak. Emeğinize sağlık hocam. Editör hocam siz de bu çalışmayı ekleyin lütfen.

  5. http://www.smartofjournal.com/DergiTamDetay.aspx?ID=912 uzantısında Öğünç Poyraz hocamın dün yayınlanmış harika bir makalesine ulaştım. Trompet konulu lisansüstü tezlerin bibliyometrik analizi adında. Eminim bu çalışma yüzlerce atıf alarak Müzik alanında yüzlerce eser in literatüre kazandırılmasına vesile olacak. Emeğinize sağlık hocam. Editör hocam siz de bu çalışmayı ekleyin lütfen.

  6. Elinize sağlık hocalarım. Kendi okulundan mezun olanların bile böyle katkısı olmadı. Başkalarına ilham olsun da herkes kendi okuluna uyarlayıp aynı taslak içinde çalışmayı yapsınlar.

Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz